قطعاً تا به حال حمل زباله‌های عادی و بزرگ را در سطح شهر و مناطق مسکونی دیده‌اید، اما نوع دیگری از ماشین حمل زباله نیز وجود دارد که به مینی پک معروف است؛ اما مینی پک چیست؟

مینی پک چیست

مینی پک

مینی پک نیز مانند حمل زباله هاپر دار وظیفه جمع‌آوری زباله‌های شهری را بر عهده دارد اما تفاوت‌هایی با این دستگاه را نیز دارد.

به عنوان مثال مینی پک ایران کمپرس قابلیت نصب بر روی انواع وانت بار می‌باشد و این مورد به دلیل حجم کمتر و ابعاد کوچکتر مخزن آن است و این موضوع چندین مزیت می‌تواند با توجه به شرایط استفاده از این دستگاه داشته باشد.

یکی از مزایای آن قدرت مانور بیشتر Mini Pack در معابر کم عرض به دلیل استفاده از وانت برای جابه‌جایی دستگاه است.

از مزایای دیگر آن کاهش هزینه‌های نگهداری دستگاه و ماشین است؛ هزینه‌هایی مانند هزینه‌های مربوط به تعمیرات دستگاه و هزینه سوخت لازم برای استفاده از دستگاه است که علاوه بر کاهش هزینه‌های شما می‌تواند به کاهش آلودگی هوا نیز کمک کند.

همچنین استفاده از Mini Pack محدودیت‌هایی را نیز به دنبال دارد؛ به عنوان مثال به دلیل حجم کوچکتر مخزن آن در هربار بارگیری میزان کمتری از زباله را می‌توانید جمع‌آوری کنید. به همین دلیل استفاده از Mini Pack بیشتر در مناطق شهری کوچک یا مناطق اداری پیشنهاد می‌شود.

اما با این حال مینی پک ایران کمپرس با استفاده از مکانیزم فشرده‌سازی زباله و تخلیه به صورت کمپرسی دارای حجم مفید بار 3 متر مکعب و ظرفیت بارگیری تا 1500 کیلوگرم است.

این دستگاه قابلیت تخلیه انواع مخزن زباله را نیز دارد و برای جمع‌آوری و جابه‌جایی زباله‌های شهری بسیار مناسب است.

برای آشنایی بیشتر با ماسین آلات خدمات شهری پیشنهاد می‌کنیم تا مطلب انواع ماشین آلات خدمات شهری و صفحات مرتبط با این ماشین آلات را در بخش ماشین آلات خدمات شهری در بلاگ سایت ایران کمپرس مطالعه نمایید.

پاسخ بدهید