اگر به دنبال جابه‌جایی بار ریز و حجم زیاد مانند نخاله، خاک یا زباله هستید، ماشینی که بتواند تمامی این کار‌ها را انجام دهد یک کامیون کمپرسی است. شما باید با توجه به حجم بار و نکات دیگری که در مطلب کمپرسی مناسب کدام است به آن‌ها اشاره کردیم به انتخاب یک ماشین مناسب بپردازید. یکی از انواع کمپرسی‌ها کمپرسی 3 طرف تخلیه است؛ اما کمپرسی‌های 3 طرف تخلیه چه کاربردی دارند و چرا باید آن‌ها را انتخاب کرد؟

کمپرسی 3 طرف تخلیه

کمپرسی 3 طرف تخلیه

کمپرسی‌های 3 طرف تخلیه به دلیل مکانیزم پیچیده‌تری که دارند مخزن‌های کوچکتری نسبت به کمپرسی‌های عادی دارند، اما استفاده از آن‌ها می‌تواند برای شما مزایایی نیز داشته باشد که در این مطلب به 3 مورد از ان‌ها می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

مصرف کمتر سوخت

جابه‌جایی کمپرسی‌ها با مصرف سوخت همراه است و اگر لازم داشته باشید تا کمپرسی مورد استفاده خود را جهت خاصی برای تخلیه بار قرار دهید این فراید در طولانی مدت علاوه بر آسیب به محیط زیست، به هزینه‌های شما خواهد افزود.

اما با استفاده از کمپرسی‌های 3 طرف تخلیه به این دلیل که تخلیه بار آن از هر 3 طرف راست، عقب و چپ مخزن امکان پذیر است نیازی به جابه‌جایی کمپرسی برای قرار گرفتن آن در یک موقعیت خاص ندارید.

کاهش زمان تخلیه بار

به دلیل مشابه بالا یعنی کاهش میزان جابه‌جایی کامیون برای تخلیه بار در کمپرسی‌های 3 طرف تخلیه و قابلیت تخلیه بار از هر جهت، میزان زمان تخلیه بار توسط هر کامیون شما کاهش پیدا می‌کند و این امر در سریع‌تر انجام شدن پروژه و کاهش هزینه‌های شما، مخصوصاً زمانی که رانندگان شما به صورت ساعتی با شما کار می‌کنند، کمک بسیاری می‌کند.

مانورپذیری بیشتر

استفاده از کمپرسی 3 طرف تخلیه به دلیل مانورپذیری بیشتر آن به اسن معنی است که شما می‌توانید بارگیری و تخلیه بار خود را در فضا‌های کوچکتر و با سرعت بیشتری انجام دهید. یکی از مشکلاتی که رانندگان کمپرسی‌های تخلیه از عقب با آن مواجه می‌شوند مشکل بودن عقب و جلو کردن مداوم کامیون برای قرار دادن آن در موقعیت مناسب و خطرناک بودن آن به دلیل احتمال برخورد بالاتر با افراد یا وسایل پشت آن است.

پاسخ بدهید